Popis objektu

Ložnice a pokoje

Ve spodní části objektu se nachází dvoulůžkový a třílůžkový pokoj,  společenská místnost s jídelnou a kuchyňským koutem.
V horní části objektu se nachází rovněž dvoulůžkový a třílůžkový pokoj, se kterými sousedí velká společenská místnost s rozkládací pohovkou a místem pro stolní hry i odpočinek.
Celková kapacita objektu je 10 osob ve čtyřech pokojích s možností přespání další osoby na rozkládací pohovce v horní společenské místnosti.

Sociální zařízení

Ve spodní části objektu se nachází koupelna a samostatné WC. Koupelna je vybavena rohovou vanou, sprchovým koutem a dvěma umývadly.

Vytápění

Objekt je centrálně vytápěn plynovým kotlem s ohřevem vody.

Doprava a parkování

Před objektem vede místní komunikace. Vedle objektu  jsou k dispozici dvě parkovací místa, případně je možné parkování v uzavřeném dvoře pod přístřeškem.

Stravování

Ubytování je poskytováno bez stravování. Pro vlastní stravování je v objektu kompletně vybavená kuchyně včetně sklokeramické desky a elektrické trouby s digestoří. K dispozici je mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice. V místní vesnici se nachází dva obchody s potravinami a francouzská restaurace. Další restaurační zařízení jsou dostupná v blízkém okolí, kde se můžete dobře najíst.

Vybavení chalupy

Vnitřní vybavení chalupy zahrnuje kuchyňské spotřebiče, krbová kamna, různé společenské hry, šachový stolek, televizi, radio a další.
Objekt leží na zatravněném pozemku obehnaném kamennou zdí s pravidelně udržovaným trávníkem. Na pozemku je  ohniště,, pingpongový stůl, bazén Swing o průměru 3,05m. Venkovní posezení je možné v kryté pergole se zahradním nábytkem a osvětlením.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.